^YUKARI
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Polatlı Nakliyat

Polatlı Evden Eve Nakliyat

Ankara Nakliye

Ankara Evden Eve

Ankara Evden Eve Nakliye

Ankara Taşımacılık

Evden Eve Ankara

Evden Eve Nakliyat Ankara

Depolama

Eşya Depolama Ankara Polatlı Nakliyat olarak ev, ofis eşyası depolama alanında sizlere kusursuz, kaliteli ve güvenli bir depolama hizmeti sunuyor. Evinizde yahut iş yerinizdeki eşyaların fazlalığından şikayet ediyor veya koyacak bir yer bulamıyorsanız veya bir yere tahininiz çıktı eşyaları nereye koyacağınızı düşünüyor iseniz profesyonel eşya depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ankara’da hizmet veren depolama şirketimiz siz değerli müşterilerine kolay ve pratik çözümleri sunmayı hedefleyerek atmaya kıyamadığınız veya saklamakta güçlük çektiğiniz eşyaların bireysel ve kurumsal olarak özel depolama alanları içerisinde muhafaza etmektedir. Üstün güvenlik anlayışı ve kaliteyi her zaman vurgulayan taşıma şirketimiz sadece bireysel olarak ev eşya depolama hizmeti vermekle kalmıyor, kurumsal olarak şirketlere küçük ve orta ölçekli firmalara depolama hizmeti ve stok kontrol alanlarında hizmet sunmaktadır.

Eşya depomuz geniş detaylı olarak sigorta kapsamı altındadır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameralı ile izlenmektedir. Ankara Polatlı Nakliyat oda depo sistemi ile müşterilerine rahat ve ferah depolama çözümleri getirmektedir.

Ankara Depolama

Eşyalarınızı depolamaya karar verdiğinizde firmamızı 1-2 iş günü içerisinde aradığınızda ücretsiz eksperimiz eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek keşif ve yönlendirme yapmaktadır. Eksper eşyalarınızın bulunduğu yere geldikten sonra gerekli raporlama ve ön hazırlıkları titizlik ile gerçekleştirerek gereken taşınma programını hazırlar. Eksperimiz hazırlamış olduğu çalışma programında size uygun olan eşya ambalajlama ve depolama hizmetini sunar. Depolama gününden bir gün önce eşyalarınızın ambalajı yapılır ve müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte eşyalarınızın taşınma hizmeti işinde uzman profesyonel elemanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Eşyalarınız depoya konulduktan sonra size ait özel odaya konulur ve odanın anahtarı size teslim edilir.

Eşyalarınızı depomuzda istediğiniz zaman kontrol edebilir, ihtiyaç duyduğunuz bir eşya parçasını alıp kullanabilirsiniz..

Ankara Polatlı Evden Eve Nakliye Firmalari,Asansörlü Taşımacılık