^YUKARI
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Polatlı Nakliyat

Polatlı Evden Eve Nakliyat

Ankara Nakliye

Ankara Evden Eve

Ankara Evden Eve Nakliye

Ankara Taşımacılık

Evden Eve Ankara

Evden Eve Nakliyat Ankara

Ofis Büro Taşıma

Polatlı Nakliyat firması olarak bir çok kurum ve özel şirketin ofis taşımacılık işlerini yapmış ve başarı sertifikaları almış kalite, güvenilir bir nakliye şirketidir. Ofis nakliye hizmeti almaya karar verdiğiniz firmamızı telefon veya e-mail yoluyla ulaştıktan sonra ücretsiz eksperimiz ofisinizi ziyaret ederek bir taşınma programı hazırlamaktadır. Buradaki eşya tespit amacımız eşyanın taşınma günü her hangi bir sorun oluşmaması, doğru ekipmanların kullanılarak eşyaların nakliyesinin gerçekleşmesi için yapılmaktadır. Eksperimiz hazırlamış olduğu taşınma raporu ile nakliye hizmetimizin başlangıcı yapılır.

Ofis büro nakliyat hizmetimiz aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeler dahilinde yapılmaktadır. Ofis içerisinde kullanılan tüm masa ve dolaplarınız önceden belirlemiş olduğumuz numara sırası ile taşınmaktadır. Böylelikle hiçbir karışıklığa mahal vermeden, sizleri hiçbir iş kaybına uğratmadan profesyonelce taşınması yapılır. Tüm dosyalarınız ve klasörleriniz özenle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Ofis içerisinde hiçbir eşyanın zarar görmemesi için her bir eşya parçası özenle havalı naylonlara sarılarak ve eşyalara koruyucu yerleştirilerek taşınması yapılır.

Her bir eşya parçasına önceden verilmiş olan kod numarası ile müşterimizin istediği şekilde elemanlarımız doğrultusunda yerleştirir.

Elektronik eşyalarınız olan bilgisayar, yazıcı, telefon, fax cihazı vb. eşyalar her bir eşya parçası ayrı ayrı paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Monte ve demonte işlemlerinin tümü firmamız personeli tarafından yapılmaktadır. Burada işlerinin koordineli bir şekilde ilerlemesi için işin başında bekleyen eksperimiz firmamız personelini yönlendirir. Böylelikle zaman ve iş kaybı olmadan müşterimiz hızlı bir şekilde yeni ofisine yerleşir ve çalışmalarına kaldığı yerden devam eder.

Ofis büro taşımacılık hizmetlerinde güvenilir ve kaliteli bir firma arıyor iseniz Ankara Polatlı Evden Eve Nakliyat firmasını hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızın güvende olması ve siz değerli müşterimiz hiçbir iş kaybına uğramadan hızlı bir şekilde işinizin başında olmak için firmamızı arayıp randevu alabilirsiniz.

Ankara Ofis Büro Taşıma

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık hizmetlerinde firmamız teknolojik çalışmaları Ar-ge ekibi ile sürekli aktif olarak takip ederek müşterilerimize hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir taşımacılığın garantisini sunmaktadır. Deneyimli eleman kadromuz ve son teknoloji asansörlü nakliye araçlarımız ile başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Eşyalarınızın size ifade etmiş olduğu anlam ve önemin bilincinde olarak kusursuz hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş bir nakliye şirketidir. Beklentilerinizi aşacak, doğru, dürüst hizmeti Ankara Polatlı Nakliyat ile alabileceğiz en iyi taşımacılık şirketiyiz. Uluslar arası kaliteli standart yetki belgelerimiz ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz nakliyat yetki belgeleri ile sizlere sorunsuz asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Asansörlü sistemini en iyi bilen eleman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bünyemizde çalışan tüm elamanlarımız maaşlı sigortalı elemanlarımızdır. 

Asansörlü taşımacılık hizmeti almadan önce ücretsiz olarak evinize gelen eksper eşyalarınızı inceler. Yapılan inceleme ile eşyalarınıza hangi türden ambalaj malzemelerinin kullanılacağı, kaç personel eviniz içinde görev alacağı, eşyalarınızı taşıyacak asansör tipinin belirlenmesi, evinizin önüne getireceğimiz asansörün kurulum pozisyon açılarını belirler. Yapılan tespitin amacı asansörlü taşınma günü hiçbir aksiliğin oluşmaması bakımından yapılmaktadır. Müşterimiz ile anlaşma yapıldıktan sonra taşınma günü belirlenir ve asansörlü taşıma araçlarımız belirtmiş olduğunuz tarihte evinizin önünde yer alır.

İlk olarak ev içinde tüm mobilya aksamlı olan eşyalar demonte yapılır. Demonte yapılan eşyalarınız paketleyici elemanlarımız tarafından tek tek paketlenir ve asansör sistemine eşyalarınıza yerleştirilerek aşağıya indirilir ve araç içerisinde deneyimli personellerimiz tarafından istiflenmesi yapılır. Tüm kırılacak eşyalar, elektronik eşyalar ve oturma grubu eşyalarınız özenle paketlenip ambalajı yapıldıktan sonra asansör ile eşyalarınız bina dışına çıkarılır ve tüm eşyalar aracımıza yüklenir.

20 Kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansörlerimiz ile sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız. Hızlı, güvenilir ve kaliteli asansörlü evden eve nakliyat hizmeti almaya karar verdiğinizde firmamızı arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık

Depolama

Eşya Depolama Ankara Polatlı Nakliyat olarak ev, ofis eşyası depolama alanında sizlere kusursuz, kaliteli ve güvenli bir depolama hizmeti sunuyor. Evinizde yahut iş yerinizdeki eşyaların fazlalığından şikayet ediyor veya koyacak bir yer bulamıyorsanız veya bir yere tahininiz çıktı eşyaları nereye koyacağınızı düşünüyor iseniz profesyonel eşya depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ankara’da hizmet veren depolama şirketimiz siz değerli müşterilerine kolay ve pratik çözümleri sunmayı hedefleyerek atmaya kıyamadığınız veya saklamakta güçlük çektiğiniz eşyaların bireysel ve kurumsal olarak özel depolama alanları içerisinde muhafaza etmektedir. Üstün güvenlik anlayışı ve kaliteyi her zaman vurgulayan taşıma şirketimiz sadece bireysel olarak ev eşya depolama hizmeti vermekle kalmıyor, kurumsal olarak şirketlere küçük ve orta ölçekli firmalara depolama hizmeti ve stok kontrol alanlarında hizmet sunmaktadır.

Eşya depomuz geniş detaylı olarak sigorta kapsamı altındadır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameralı ile izlenmektedir. Ankara Polatlı Nakliyat oda depo sistemi ile müşterilerine rahat ve ferah depolama çözümleri getirmektedir.

Ankara Depolama

Eşyalarınızı depolamaya karar verdiğinizde firmamızı 1-2 iş günü içerisinde aradığınızda ücretsiz eksperimiz eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek keşif ve yönlendirme yapmaktadır. Eksper eşyalarınızın bulunduğu yere geldikten sonra gerekli raporlama ve ön hazırlıkları titizlik ile gerçekleştirerek gereken taşınma programını hazırlar. Eksperimiz hazırlamış olduğu çalışma programında size uygun olan eşya ambalajlama ve depolama hizmetini sunar. Depolama gününden bir gün önce eşyalarınızın ambalajı yapılır ve müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte eşyalarınızın taşınma hizmeti işinde uzman profesyonel elemanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Eşyalarınız depoya konulduktan sonra size ait özel odaya konulur ve odanın anahtarı size teslim edilir.

Eşyalarınızı depomuzda istediğiniz zaman kontrol edebilir, ihtiyaç duyduğunuz bir eşya parçasını alıp kullanabilirsiniz..

Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Polatlı Evden Eve Nakliyat olarak şehirlerarası nakliyat sektöründe sizlere tüm Türkiye geneline şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Deneyimli eleman kadromuz ve son teknoloji yeni model araçlarımız ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinden umduğunuz güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.

Şehirlerarası taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğinizde firmamızı 2-3 iş günü içerisinde aradığınızda firmamız evinize ücretsiz olarak eksper gönderir. Eksper tüm eşyaları inceler ve nakliyat çalışma programı hazırlar. Hizmetimiz hakkında eksper müşterimize detaylı olarak bilgi aktardıktan sonra taşıma fiyatı belirlenir ve anlaşma sağlanır ise müşterilerimiz ile sözleşme kapsamında eşyalarınız taşınır. Şehirler arası taşımacılık göründüğü gibi kolay olmayan, taşınma programının önceden iyi bir şekilde hazırlanması ile başlar.

Şirketimiz tüm ev içerisinde mobilya eşyaları demonte yapar. Demontenin amacı büyük olan, kapıdan zor geçen, taşınması güç olan eşya gurubudur. Bu tür eşyalara firmamız bünyesinde çalışan marangoz elemanları tarafından demonte yapılır. Eşyanın gideceği yerde yine aynı elemanlar tarafından demonte gören eşyalar monte işlemi yapılarak eşyaların kurulumu gerçekleştirilir. Eviniz içindeki tüm eşyalarınız deneyimli personelimiz tarafından araca aktarıldıktan sonra eşyalar yola koyulur. 

Şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimiz en çok sormuş olduğu soru şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde fiyatları etkileyen unsurlar nelerdir? Sorusudur. Taşıma fiyatları özellikle şehirlerarası taşınma fiyatları eşyanın miktar durumu, kaç personel çalışacağı, eşyanın gideceği mesafe, taşınacağı kat durumunu göre belirlenir.

Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında profesyonel elemanlarımız demonte gören tüm eşyaların kurulumunu yapar. Ev içerisindeki tüm eşyaların yerleşimi tamamlandıktan sonra müşterimiz eşyalarını kontrol eder ve nakliye ücretinin ödemesini gerçekleştirir. Eşyalarınızda kırık, ezik, çizik vb. durumlar meydana gelmiş ise eşya eğer onarılabilecek bir durumda ise eşya onarılır. Eğer oldukça eşya zarar görmüş, tamir edilmeyecek bir durumda ise müşterimize o eşyanın yenisi alınarak teslim edilir.

Şehirler arası sigortalı, marangozlu, ambajlı, ev, ofis taşımacılık hizmetlerinde firmamıza her türlü güvenebilirsiniz. 1986 Yılın katmış olduğu tecrübe ve deneyim ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat olarak yılların deneyimi,titiz calışmayı , tecrübeli ve güler yüzlü, işinin ehli çalışma arkadaşlarımızla  düzenli çalışma anlayışımız kendimize ve müşterimize olan saygımızdan kaynaklanan müşteri memnuniyeti sayesinde ev taşımacılığında ilk tercih edilen şirketlerden biri olduk.Bu Sebeple türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerinde şubelerimiz bulunmaktadır.Evden eve nakliyat firmaları arasında sayıllı firmalardan olduğumuzu ve nakliyat firmaları arasında en hızlı ve titizlikle calışan sayılı firmalardan biri olmuş ve sayılı firma olmayı  ıspatlanmıstır ve nak liyat firmaları kendılerınne buyuk rakip olarak görmüşlerdir.Ankara Polatlı evden eve nakliyat firmasi, Nakliye ve taşıma işlerinde müşteri memnunyetini baz alıp calışmalarını tamamen müşteri memnunyeti üzerinde yapmaktadır.

 

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Yılların Verdiği Tecrübe,ve kaliteli hizmet anlayışı ile 1986 den bu yana sizlere hizmetimize aralık vermeden surdurmekteyiz. Evden Eve Nakliyat yaparken sizlerinde kaliteli ve uygun fiyata ev taşıma veya başka herhangi bir nakliye Taşımalarında tercih ettiğiniz bir firma Bulmaktır.

 

Ankara Polatlı evden eve nakliyat sizlerin eşyalarınızı A’dan’Z ye paketleyip ve gidecek olan yerde anbalajını acıp kulanılabılır durumda bırakılmaktadır.Ankara Polatlı Nakliyat’tın Yapmadıkları Mutfak malzemeleri de paketleme işlemi yapılıyor ama  gidecek olan diyer daire de yerleştirilmesi  yapılmıyor cam eşyaların yerleştirmesi firmamız tarafından yapılmıyor, örn: bardak tabak canak gibi  mazemeler dolaplara değil oylece kolı şeklinde bırakılıyor.Yapılmayacaklar arasında perde takılması Duvara monte olacak televızyon levha ayna vb gibi matkapla duvar delme işlemlerı ve afizelerin takılması Ankara Polatlı nakliyat tarafından yapılmamaktadır.

 

Günümüzde Evden eve nakliyat sektöründe binlerce nakliyat şirketi acılmıs olup korsan nakliyecılerın de baya üstun olduğu bir sektör olmuştur.Siz bir nakliyat firmasının korsan olup olmadığını nasıl anlarsınız.? ÖRN:perde takıyoruz,avize takıyoruz,veya duvar delme işlemlerını yapıyoruz,Gibi beyanlarda bulunulduğu zaman o nakliye firması yasal bir fırma olmayıp korsan iş yapan firmadır.sebebi ise cok basit eşya taşıyan personel sadece eşya taşımakla yukumlu olup ve mobılya sokme takma işlerinde ustalaşan personnellerdir elektirk,duvar delme vb. gibi işlemler nakliye firmaları tarafından yapıyoruz edıyoruz denıldığınde taşıyıcı personelın zaan altında bırakılmaktadırlar bunun sonucunda eşya taşıma olaylı yanı sorunlu bır şekılde başlamış olup sıkıntılı bir taşımaya dönüşür.

 

Ankara Polatlı evden eve nakliyat sahip olduğu alt yapı ve depo,antrepo,lojistik,kargo gibi alanlarda sizlerin zor olarak

gördüğü işleri sizler için minimyum zahmete indirmek için ve hizletlerinde sizlerin sıkıntılı baktığınız işleri hafifletmek için sizlere yardımcı olmaktadır. Şirketimizle Yaptığınız görüşme sonucu anlaşma sağladığınız günden itibaren siz de bir aysa nakliyat müşterisi olup her alanda bizlerden yardım talebınde bulunabılırsınız nakliye yapılacak malzeme bir gün önceden  (X) Sigorta şirketi ile anlaşılıp sizlerin eşyalarınızın  güvenle nakliyesi yapılmaktadır.

 

Ankara Polatlı depolama: sizlerin tain,tatil veya başka sebeplerden dolayı depolama işlemi yaptırmak istiyorsanız sizlere aylık ındırımlı fiyatlara depolama işlemlerini yapmaktayız.Depolama yaparken sizlere onerim kulanılacak yanı size sonradan lazım olabılecek malzemelerınız varsa onları depolamayınız veya depolama yapılırken malzemelerınız alınabılecek şekılde istiflenmesını isteyıznız.depolar aylık olup ağırlığa göre değil  ebatlar ve kaplıyacağı yere göre değerlendırılır.

 Ankara Evden Eve Firmaları

Ankara Evden Eve Nakliyat, Polatlı Nakliye & Lojistik: Nakliyat’ta olduğu gibi Lojistik’te de kendine güvenen firmamız sizlerin  vermiş olduğu  maltemeyi gününde teslimatını yapıp  Faturasını sizlere anında vermektedir.ÖRN:bir kamyon malzemeniz bir yerden bir yere giderken antrepoya gotürülmez direkmen gidecek olan adrese götürülür zaman kaybı olmadan teslıman zamanında yapılmaktadır.

Ankara Polatlı Evden Eve Nakliye Firmalari,Asansörlü Taşımacılık